Pierwsza piłka: podsumowanie I kolejki

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd rozgrywek, w których udział brały grupy sportowe UKS-u Dębno.

Prezentujemy sportowe wydarzenia z weekendu: 05-06 WRZESIEŃ 2020

GRUPA TRAMPKARZ (2006-2007)

piątek 04 wrzesień, godz. 19:00

MECZ: UKS Dębno  –  Czcibor Cedynia           21 : 0

Inauguracja terenowej ligi trampkarza gr.4. Zespół złożony z rocznika 2006 i 2007 podejmował u siebie Gości z Cedyni. Duża różnica cech fizycznych spowodowała, że mecz skończył się takim wynikiem. Gratulacje dla obu zespołów za walkę fair play do końca spotkania.

Kolejne spotkanie: Energetyk Gryfino – UKS Dębno niedziela (13.września) godz. 11:00 (w Gryfinie) !
Serdecznie zapraszamy na II kolejkę Trampkarza.

GRUPA MŁODZIK woj. (2008)

niedziela 06 wrzesień, godz. 12:00

MECZ: UKS Dębno   –  Arkonia Szczecin            1 : 0

Niedzielny poranek, piękna pogoda i mecz 🙂 Arkonia od początku postawiła trudne warunki grając wysoko i agresywnie. Zespół UKS-u 2008 grał jednak w tym meczu również agresywnie i bardzo zdyscyplinowanie. Bramkę na wagę 3 punktów strzałem zza pola karnego zdobywa Dominik Pluciński, ale tego dnia pochwały należą się każdemu, kto postawił stopę na boisku by mocno pracować na dobry wynik.

GRUPA MŁODZIK woj (2009)

niedziela 06 wrzesień, godz. 12:00

MECZ: UKS Dębno   –  BAF Barlinek            6 : 2

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole, a dla r.2009 rozpoczęcie zmagań w lidze woj. 2009. Inauguracja u siebie z drużyną BAF Barlinek. Wyrównane spotkanie – jednak pod bramką przeciwnika